نمای فرهنگ
به اضافه فرهنگ
نمایش 1 - 4 از 4 نتیجه

امکانات و تجهیزات

با در نظر گرفتن اهمیت شرایط و بستر تربیت و تاثیر مستقیم آن بر فعالیت مربی‌ها و دانش‌آموزان، دبیرستان فرهنگ تمام توان خود را جهت بالا بردن کیفیت و تنوع امکانات و تجهیزات آموزشی، فرهنگی و تفریحی به کار گرفته است.  

برای ورود به صفحه امکانات و تجهیزات دبیرستان فرهنگ روی    امکانات و تجهیزات    کلیک کنید.


کانون دانش‌آموختگان

از نگاه مجتمع تربیتی فرهنگ، کنکور آخرین ایستگاه قطار تربیت نیست. از این رو کانون دانش‌آموختگان دبیرستان فرهنگ با هدف تداوم ارتباط دانش‌آموختگان و ادامه فرایند تربیت با فعالیت‌های متنوع علمی- آموزشی، فرهنگی، تفریحی، سیاحتی تشکیل شده است.

برای ورود به صفحه کانون دانش‌آموختگان دبیرستان فرهنگ روی   کانون دانش‌آموختگان    کلیک کنید.


افتخارات

تربیتِ جوانانِ متدینِ انقلابیِ توانمندِ اندیشمندِ تاثیر‌گذار، مهم‌ترین افتخار دبیرستان فرهنگ در طول سال‌های خدمت خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. در این بستر، تلاش می‌کنیم تا جلوه محدودی از زحمات این عزیزان را در قالب ویدئو، تصویر و متن، در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی در اختیار شما قرار دهیم.

برای ورود به صفحه افتخارات دبیرستان فرهنگ روی   افتخارات    کلیک کنید.


کنکور

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مربی‌های دبیرستان فرهنگ، با نگاه به بیانیه آرمان و چشم انداز، تسلط کامل روی متون درسی و کسب نمرات بالای علمی در سطوح مختلف مدرسه‌ای، منطقه‌ای و کشوریست. شاید جدی‌ترین بستر سنجش این تلاش علمی، آزمون سراسری کنکور است که دانش‌آموزان با برنامه‌های دقیق و تلاش بی وقفه، خود را برای ورود به مرحله‌ای دیگر از زندگی علمی خود آماده می‌کنند.

برای ورود به صفحه کنکور دبیرستان فرهنگ روی   کنکور    کلیک کنید.


لینک های ارتباط با سامانه هوشمند

اکنون :

07:45 جمعه, 01 تیر 1403


لینک زیر، مختص ورودی های جدید می باشد


لینک زیر، مختص دانش پذیران ثبت نام شده در مرکز آموزشی می باشد